pirmdiena, 26. jūlijs, 2021
SIA „APERTO”
Brīvības gatve 386/k-2; 42A, Rīga, LV-1024, Latvija

Logo +371 29228126,
Logo dita@auzaart.lv
 
Rekonekcija

Dagnija Millere-Balandīna

Rubrika: IZZINOT SEVI UN PASAULI / Rekonekcija


Nebeidzams pašizpausmes process
ar integrētu veselumu – Rekonekcija


Ir dzīvē posmi – kā, piemēram, tagad, pandēmijas laikā –, kad visā pasaulē notiekošās pārmaiņas neizbēgami transformē un maina arī mūs pašus. Un ne vienmēr tas ir ērti. Tāpēc – jo gatavāki šīm pārmaiņām esam, jo vieglāk adaptēties un tikt galā ar sasāpējušiem jautājumiem. Interesanti, ka tieši šobrīd, lielajā mulsuma, pauzes un neziņas laikā, mēs arvien biežāk sākam meklēt atbildes paši sevī, vaicājot – kā aktivizēt savus pašatveseļošanās mehānismus, kā atgūt saikni ar sevi un dabu?


DR. DITA BAUMANE-AUZA – sertificēta ginekoloģe, dzemdību speciāliste, psihosomatikas ārste, mākslas terapeite, tagad arī rekonekcijas prakses ārste, uzskata, ka Rekonekcija ir viens no veidiem, kā ikviens savā dzīvē var piedzīvot brīnumu un dziļu, garīgu briedumu. Organisma darbība pēc rekonektīvās dziedināšanas harmonizējas līdzīgi kā cilvēkam, kurš gadiem ilgi būtu meditējis vai nodarbojies ar garīgām praksēm. Kā tas ir iespējams?Meklējot veidus, kā ārstēt pēc iespējas dabiskāk

– Kā sapratāt, ka tieši medicīniskās palīdzības joma būs tā, kur pašrealizēsieties?
– Mans ceļš uz medicīnu jau kopš agras bērnības ir vedis caur pašas pieredzi, precīzāk – slimību, jo kopš viena gada un trīs mēnešu vecuma sāku slimot ar astmu. Tā bija visai smaga ķermeniska pieredze, kas sākās tad, kad manu mammu uz 10 mēnešiem ievietoja tuberkolozes slimnīcā. Visticamāk, tas bija mans iekšējā bērna dziļais pārdzīvojums, kas šādi izpaudās, jo, kā zināms, astmai ir psihosomatiski cēloņi. Pusi savas agrās bērnības pavadīju slimnīcās pie skābekļa baloniem, līdz mani izglāba Dikļu brīnumārsts Dr. Andrejs Laukmanis. Tas arī noteica manu izvēli par labu medicīnai. Kopš 4 gadu vecuma jau zināju, ka būšu ārste, un ļoti mērķtiecīgi devos nospraustajā virzienā. Savukārt manas elpceļu slimības izzuda pilnībā bez pēdām tikai daudz vēlāk, kad pēc augstskolas beigšanas paralēli medicīnai sāku nodarboties ar garīgajām praksēm, faktiski piedzīvojot reālu pašdziedināšanos.

– Tomēr savu ārstes karjeru sākāt kā ginekoloģijas nozares speciāliste.
– Jā, augstāko izglītību ieguvu Rīgas Medicīnas institūtā (tagadējā Rīgas Stradiņa universitātē jeb RSU) – ārstniecības fakultātē, ar specializāciju ginekoloģijā-dzemdniecībā. Tā ir mana pamata profesija, kuru ļoti mīlu un kur strādāju jau 30 gadus. Pēc tam absolvēju Latvijas universitātes Starptautisko attiecību institūtu; tad vēlreiz RSU, tikai jau maģistrantūru Mākslas terapijā. Ir pieredze arī kā docētājai. Vēl apguvu Latvijas universitātē Ājurvēdas kursu. Šobrīd studēju Baltijas Psihoorganiskās Analīzes institūtā psihoterapiju. Bet pagājušajā gadā divas reizes aizceļoju uz ASV, lai mācītos un nokārtotu sertifikāciju Rekonekcijā pie Dr. Erika Perla (Dr. Eric Pearl). Tieši Rekonekciju (no angļu valodas recconection – atkalsavienošana) es saucu par savu augstāko sirds izglītību, jo tā apvieno visas līdz šim pasaulē zināmās garīgās prakses vienā, daudz pilnīgākā un ģeniāli vienkāršā savienojumā.

– Kur esat nobāzējusies šobrīd?
– Vislielāko aicinājumu izjūtu strādāt ar pacientiem praktiski – gan individuāli, gan grupās. Īpaši šajā laikā, kad cilvēkiem nepieciešams tik milzīgs atbalsts un iedrošinājums atrast katram savu dzīves ceļu. Lielāko laiku esmu savā privātpraksē Sia „Aperto” (www.auzaart.lv) – kā rekonekcijas prakses ārste, psihosomatikas ārste un mākslas terapeite, bet divas dienas nedēļā pieņemu grūtnieces un pacientes ginekoloģijā Diplomātiskā Servisa medicīnas centrā.

– Mākslas terapija, psihoterapija, psihosomatika, ājurvēda... Kāpēc jums ir svarīgi pārzināt arī šīs nozares? Vai tādējādi izdodas daudz veiksmīgāk palīdzēt saviem pacientiem?
– Mana ārsta prakse ir holistiski integrēta ar visdažādākajām pieejām, kombinējot ārstēšanu un dziedināšanu katra cilvēka vajadzībām. Visu savu apzināto dzīvi esmu pētījusi slimību cēloņus un meklējusi veidus, kā, pirmkārt, saglabāt cilvēka veselību, veselumu, otrkārt – kā ārstēt un atjaunot līdzsvaru ķermenī pēc iespējas dabiskāk, saudzīgāk, nekaitējot. Klasiskā rietumu medicīna visbiežāk ietver algoritmus ar aktīvu rīcību, kas orientēta uz maksimāli efektīvu gala rezultātu, kas ir svarīgi, ja patiesi jāglābj pacienta dzīvība. Taču ir virkne slimību, kuras var efektīvi ārstēt, tikai izprotot to cēloņseku sakarības.
Ķermenim, lai tas būtu vesels, ir vajadzīgi vairāki obligāti priekšnoteikumi: 1) vesels gars; 2) veselīgs uzturs; 3) kustības; 4) svaigs gaiss un daba; 5) veselīgs miegs. Arī ājurvēdas senajos rakstos tiek likts uzsvars uz to – kā domājam un ēdam, jo no tā atkarīgs – kā uztveram pasauli, kā dzīvojam un mijiedarbojamies. Ar domām spējam sevi un apkārtējo vidi gan barot, gan piesārņot. Ja domas ir negatīvas, tiek veidoti pirmie priekšnoteikumi slimībai, tāpēc savā praksē daudz strādāju ar pacientiem, kuriem mācu – kā apzināti mainīt domāšanu un uztveri. Reizi mēnesī notiek arī rekonekcijas prakses grupas, kur tiek aktivizēta pašdziedināšanās caur aktīvu iztēli un meditāciju, kas balstīta uz apzinātības apzināšanos.

– Teicāt, ka Rekonekcija apvieno visas līdz šim pasaulē zināmās garīgās prakses vienā. Pirms iepazināt šo dziedināšanas veidu, kuras garīgās prakses vēl spēja piesaistīt jūsu uzmanību?
– Tā kā man vienmēr šķitis būtiski ielūkoties neredzamajā daļā, kas tik redzami ietekmē dzīvē notiekošos procesus, jau pirms daudziem gadiem nolēmu sākt pētīt un eksperimentēt ar sevi caur dažādām garīgajām praksēm, lai būtu vesela, atbrīvotos no domāšanas kļūdām, mainītu savu uztveri un pieņemtu pasauli tādu, kāda tā ir. Esmu Reiki meistare, ir bijusi pieredze ķīniešu medicīnā, tāpat esmu praktizējusi meditāciju Bona mācībā, arī atdzimšanas jeb rebirth elpošanu. Un, visbeidzot, nonācu līdz brīnišķīgajam Rekonekcijas ceļam.


Zibenīgais lēmums – braukt uz ASV

– Kā nonācāt līdz rekonektīvajai dziedināšanai?
– Pēdējos gadus jutu, ka manā dzīvē jābūt vēl kaut kam, kas līdzinās tādai kā misijai. Mani jau tā Dievs mīl, ir apveltījis ar daudziem talantiem, taču nevarēju pat iedomāties, ka gaidāms vēl kas tik nozīmīgs.
Tad, kad saslima mans tētis, ārste-ķirurģe Arta Sirgeda ieteica iepazīties ar Dr. Erika Perla grāmatu „Rekonekcija. Dziediniet citus, dziediniet sevi”. Lasīju to ar aizrautību. Faktiski jau, lasot grāmatu, sajutu rekonektīvo frekvenču reģistrus. Tālāk viss notika zibenīgā ātrumā. Pārņēma iekšēja nepieciešamība braukt un tikties ar Dr. Perlu klātienē. Tā arī notika. Pierunāju Dr. Artu (kura ar Rekonekciju bija jau pazīstama) un pēc nepilna mēneša abas kopā lidojām uz ASV pie Dr. Erika Perla. Izgāju apmācības, atgriezos mājās un veicu savam tētim trīs rekonekcijas sesijas. Divu mēnešu laikā viņš bija izveseļojies.
Sapratu, ka rekonekcija būs mans dzīvesveids. Tā ir ne tikai dziedināšana, bet arī manis pašas mīlestības pilns evolūcijas ceļš. Turklāt esmu ieguvusi lielisku draugu un kolēģi – dakteri Artu Sirgedu, lai kopīgi, nu jau profesionāli, veidotu rekonekcijas medicīnisko virzienu Latvijā.

– Varbūt varat padalīties ar iespaidiem, kā tas bija – tikties ar Dr. Perlu klātienē...
– Pirmā tikšanās bija iespaidīga, vienlaikus dabiska – kā seniem draugiem. Jutos gaidīta. Viņš ir brīnumaini harizmātisks un vieds, reizē ļoti sirsnīgs, vienkāršs un humora pilns. Esam vairākkārt tikušies klātienē, un šobrīd tas regulāri notiek arī interneta tiešsaistē, kur komunicējam ar rekonekcijas praktizētājiem no visas pasaules. Mūs ar Dr. Eriku Perlu vieno ļoti sirsnīgas, profesionāli personīgas saites, viņš ir mans lielais garīgais skolotājs. Turklāt, izrādās, viņam ir senas latviskas saknes mātes ciltskokā! Esam runājuši, ka viņš varētu reiz atbraukt uz Latviju. Visticamāk, tad, ja organizēsim apmācības Baltijas valstīs.

– Kur šo terapijas veidu iespējams apgūt? To spēj ikviens? 
– Rekonektīvo dziedināšanu var apgūt ikviens, jo rekonektīvās frekvences ir Visumā un dabā esoša enerģija. Tā pieejama cilvēcei salīdzinoši nesen, apmēram 30 gadus, un ir saistīta ar jauna laikmeta iestāšanos, kvantu pāreju. Apmācības pārsvarā notiek ASV, informācija pieejama mājas lapā www.thereconnection.com. Pirms tam gan cilvēkam pašam jābūt saņēmušam rekonekcijas sesijas un Personīgo rekonekciju, jānoklausās ievadkurss. Pēc tam jau viss ir paša rokās. 

– Cik sertificēti speciālisti šobrīd pieejami Latvijā? 
– Latvijā esam tikai divas sertificētas ārstes – ar augstākā līmeņa apmācību un tiesībām veikt gan rekonekcijas sesijas, gan Personīgo rekonekciju. Mana ārsta prakse ir iekļauta Dr. Perla starptautisko rekonekcijas prakšu sastāvā. Bet sertificēti medicīnas praktiķi ar 1. līmeņa apmācību pie mums Latvijā kopā varētu būt kādi 20, taču daudzi to praktizē tikai sev.

– Lai apgūtu un praktizētu šo dziedināšanas veidu, ir jābūt mediķim?
– Tā noteikti nav ne prasība, ne vajadzība – būt ārstam vai mediķim. Taču savā ziņā priekšrocība gan. Rekonekcija dod fantastiskus un straujus atveseļošanās rezultātus, īpaši tad, ja tiek prasmīgi lietota un apvienota holistiskajā medicīnā.


Enerģija tik spēcīga, ka pat tehnika lūst

– Caur kādiem notikumiem Rekonekcijas pamatlicējs Dr. Eriks Perls atklāja sevī spēju dziedināt?
– Tas notika vairāk kā pirms 25 gadiem Losandželosā, kad viņš strādāja savā ārsta privātpraksē kā hiropraktiķis, kas ir viens no manuālās terapijas virzieniem. Viņa pacienti pēkšņi piedzīvoja ļoti strauju atveseļošanos un paradoksālas reakcijas sesiju laikā. Arī viņam pašam kā ārstam šīs brīnumainās reakcijas bija milzīgs pārsteigums. Pēc vairākiem dziedināšanas seansiem, ko viņš veica, uz rokām parādījās pat asiņojošas tulznas. Visticamāk, tas bija neredzamās pasaules redzamais pieskāriens, kas apstiprina šī procesa intensitāti un spēku. Arī viņa paša ienākšana šajā pasaulē bijusi ļoti īpaša – caur viņa mātes klīniskās nāves pieredzes stāstu.
Tāpat Dr. Erikam Perlam tika burtiski nodiktēta jeb translēta viņa otrā grāmata („Solomon speaks on reconnecting your life”), kas pagaidām latviski vēl nav izdota. Oriģinālierakstus dzirdēju retrītā Kostarikā šī gada sākumā. Viņš stāstīja, ka, veicot ierakstus, pat augstvērtīga tehnika vairākkārtīgi un neatgriezeniski salūza. Arī es pati savā praksē esmu piedzīvojusi, ka, strādājot ar rekonektīvajām frekvencēm, enerģijas savienojums ir tik jaudīgs, ka pēkšņi izlādējas elektrības bloks automašīnai, nemaz nerunājot par telefoniem un datoriem. 

– Kā šīs reakcijas tiek skaidrotas?
– Arī Dr. Perls sākotnēji nesaprata, kas īsti notiek. Taču ar laiku novēroja, ka rekonektīvā dziedināšana nav saistīta ar cilvēka ticību, neticību, gaidām vai nolūkiem. Tā vienkārši notiek. Cilvēki ļoti ātri izveseļojas. Tā iespaidā radās vēlme pētīt, kas notiek rekonekcijas sesiju laikā un pēc tam. Tika iesaistīti pētnieki, zinātnieki, kvantu fiziķi no Arizonas, Stenfordas, Jēlas, Hārvardas, Sanktpēterburgas (piemēram, profesors Korotkovs). Rezultāti bija pārsteidzoši. Cilvēka biolauks tiek sinhronizēts un harmonizēts ar Visuma enerģētisko lauku. Sinhronizējas cilvēka sirdsdarbība un smadzeņu darbība, ko apstiprina gan veikto elektrokardiogrammu, gan elektroencefalogrammu mērījumi, tāpat arī fizikālie elektromagnētiskā lauka mērījumi pirms un pēc rekonekcijas sesijām. Pulss un asinsspiediens normalizējas, kļūst līdzens. Cilvēka apziņas stāvoklis mērījumos līdzinās stāvoklim, kāds iegūstams tikai gadiem ilgās meditāciju praksēs. Savienojums ar rekonektīvajām frekvencēm ir tik unikāls, ka rada tikai tīru teta un/vai delta viļņu reģistrāciju un aktivizāciju smadzenēs, apejot aktivitātes mūsu prāta daļā, hipotalamā.

– Kas vēl pētījumos tika atklāts?
– Vēl pārsteidzošākas izmaiņas tika konstatētas DNS līmenī. Šos pētījumus veica neatkarīgie pētnieki: profesors Glens Reins Ņujorkā, profesors Gerijs Švarcs Arizonā un profesors Viljams Tillers Stenfordā. Piemēram, slimības, stresa, šoka, trauksmes un baiļu gadījumā DNS saraujas un pat slēdz kodus. Ir nepieciešams laiks, lai DNS atkal atslābtu un atjaunotu formu, lai varētu veikt pilnvērtīgu replikācijas procesu. 
            Veicot kontroles mērījumus ar spektrofotometru, rekonekcijas sesijas laikā DNS atslābst un ātri atjaunojas. Vēl vairāk – tika pierādīts, ka cilvēks, kurš jūt prieku, atzinību, pateicību, mīlestību un labvēlību, spēj mainīt DNS formu. Tāpēc cilvēkam, kurš praktizē un veido savienojumu starp Visuma lauku un cilvēka biolauku, ir jābūt šīm te emocionālajām kvalitātēm vai garīgajai praksei. Patiesībā mums visiem jābūt gataviem saņemt un dalīties ar Visuma Gaismu, Mīlestību un Informāciju. Esot šajā savienojumā un praktizējot to ikdienas gaitās, ikviens cilvēks, nonākot kontaktā ar rekonekcijas praktiķi, arī saņem šo dziedinošo enerģiju.

– Pastāv viedoklis, ka cilvēkā mīt pašatveseļošanās programmas... Ir tikai jāprot tās aktivizēt.
– Jā, cilvēka ķermenim piemīt unikālas atjaunošanās spējas, kuras jāpārzin un jāmāk iedarbināt un lietot. Mūsdienās ļoti aktuāla ir organisma novecošanas procesu aizkavēšana, un to iespējams veiksmīgi paveikt tikai ar vispusīgu pieeju un paša cilvēka aktīvu un apzinātu iesaistīšanos. 
Dr. Erika Perla misija ir atklāt mūsdienu sabiedrībai rekonektīvās frekvences, jo cilvēcei vajadzīgs jauns evolūcijas ceļš. Spēja nest sevī šo dziedniecisko frekvenci piemīt visiem. Taču cilvēki ir atrofējušies domāt un attīstīt paši savas dabiskās spējas būt veseliem. Pasaulē lielā mērā valda izteikts materiālisms un patērētāja attieksme, ar ko cilvēce lēnā garā degradējas; mūsu uzmanību spēj pievērst tikai personiskas traģēdijas, acīmredzamas un taustāmas norises.


Bez pieskārieniem, ar klātbūtnes savienojumu

– Kā Rekonekcija atšķiras no citām dziedniecības praksēm?
– Rekonektīvās frekvences funkcionē līdzīgi elektromagnētiskajam signālam. Rekonekcija ir sarauto stīgu savienošana un satrūkušo pavedienu sasiešana. Fiziķi apgalvo, ka stīgas ir vismaz septiņās dimensijās, un to identitāti nosaka vibrāciju frekvences. Rekonektīvo frekvenču enerģijas plūsmu cilvēka smadzenes un organisms DNS līmenī uztver neatkarīgi no domām, ticības vai cerības. Turklāt momentāli, ātrāk par gaismas ātrumu, neatkarīgi no atrašanās vietas. Tā šobrīd ir visspēcīgākā Visumā esošā enerģija, kas ietver sevī visas līdz šim zināmās senās enerģijas kopā. Laiki ir mainījušies. Mums atveras jaunas dimensijas, ir tikai jāveido savienojums, jākļūst par šīs enerģijas saņēmēju un vadītāju. Esot rekonekcijas praksē ikdienā, savienojums ir pastāvīgs, to nav iespējams zaudēt.
Tie paši zinātnieki, kuri pētīja Rekonekcijas ietekmi uz DNS, salīdzinājumam pētīja arī Reiki, Qi Ging, Johrei un Jin Shin garīgo prakšu ietekmi uz DNS, konstatējot, ka tieši rekonekcijas sesijās visspēcīgāk un visātrāk atlabst un atjaunojas DNS pavedieni. Tādēļ Dr. Eriks Perls neiesaka Rekonekciju kombinēt ar citām praksēm, jo tas pēc būtības vairs nav nepieciešams. Arī es vairs nepraktizēju Reiki, jo rekonektīvās frekvences ir daudz pilnīgākas un spēcīgākas. Tas ir jauns apziņas stāvoklis, jaunu maņu un dimensiju (4D, 5D) iepazīšanas laiks. Svarīgi ir nebaidīties, ļaut saņemt un notikt, jo bailes mūs ierobežo patiesi piedzīvot pašiem savu dzīvi.

– Parasti pacients grib zināt – kas tieši vizītes laikā ar viņu tiks darīts?
– Rekonekcijas sesijas un Personīgā Rekonekcija tiek veikta, cilvēkam esot ar aizvērtām acīm. Viņš guļ uz kušetes, un seanss notiek bez pieskārieniem. Rekonekcijas seansus veic gan klātienē, gan attālināti. Dr. Eriks Perls, piemēram, rekonekcijas sesijas veic tikai distancēti. Personīgo Rekonekciju gan – tikai un vienīgi klātienē. Jā, visbiežāk tieši rokas un plaukstas ir tās, kurās sajūtam enerģētiskus punktus un savienojumus, bet būtībā dziedināšanu var veikt arī bez tām. Piemēram, tikai ar acīm un klātbūtnes savienojumu.

– Kādas ir biežākās reakcijas, ko cilvēki piedzīvo jūsu veiktajos seansos?
– Katrā sesijā piedzīvotās sajūtas ir unikālas. Ir cilvēki, kuri šo procesu piedzīvo ļoti intensīvi, ir tādi, kuri var nejust gandrīz neko, ir tādi, kuri iegrimst dziļā starpstāvoklī, kas līdzinās dziedinošajam joga nidra stāvoklim (jogas miegs jeb spēja gulēt pie pilnas apziņas). To nav iespējams iepriekš ne prognozēt, ne kontrolēt. Frekvenču savienojuma iedarbību katrs cilvēks piedzīvo pilnīgi autentiski, iegūstot to, kas nepieciešams katram no viņiem. Es personīgi pacientu un klientu sesiju norisi dokumentēju savos pierakstos, jo nekas šajā procesā neatkārtojas.


– Kādos gadījumos rekonekcijas seansi cilvēkam nebūtu ieteicami? Varbūt ir kādas kontrindikācijas?
– Rekonekcija ir viennozīmīgi labvēlīgs process cilvēkam, tādēļ tai nav ierobežojumu. Varētu teikt, ka tas ir saistīts ne tikai ar dziedināšanu, bet arī ar apzinātu savas dzīves evolūciju.

Laikam šobrīd cits ritējums un jēga

– Apvienot fizisko un garīgo medicīnu – vai tas ir viegls uzdevums? Vai nenākas sastapties ar skepsi no citu mediķu puses?
– Šobrīd gan ārsti, gan sabiedrība ir gatavāka jaunas informācijas uzņemšanai. Pasaule lieliem soļiem virzās uz priekšu gan kvantu fizikas pētījumu jomā, gan epiģenētikas jomā, pierādot garīguma un fiziskuma ciešo saikni pat DNS atjaunošanās līmenī. Plašāk domājoši ārsti interesējas un apmeklē gan Džo Dispenzas, Brūsa Liptona, Dīpaka Čopras un Erika Perla kursus, jo, kā teica Alberts Einšteins: „Problēmu nevar atrisināt ar to pašu domāšanas veidu, ar kuru tā radīta”. Mums vairs nav laika gaidīt, jo laikam šobrīd ir cita jēga. Viss notiek ātri, pat zibenīgi, situācijas mainās minūšu un stundu ietvaros, tādēļ mums jāmainās līdzi, pretējā gadījumā iestrēgstam un neattīstāmies. 
           Protams, jebkurā sabiedrībā būs arī skeptiķi, kuri nav ne gatavi, ne spējīgi uzņemt informāciju. Šie cilvēki nav gatavi mainīties, un parasti paši no tā cieš visvairāk. Man nav laika reaģēt uz skepsi, tas vairs nav mans uzdevums, jo esmu savienojumā ar laiku un savas dzīves realizāciju. Vairākās valstīs, piemēram, Vācijā un Serbijā, holistisku ārstu prakšu un atveseļošanās centru sastāvā oficiāli iekļauta arī Rekonekcija. Esmu izveidojusi „Rekonekcija Latvija” praktiķu grupu, kur ietilpst gan ārsti, gan pacienti, un kur dalāmies ar pieredzi, praktizējam un organizējam dažādus apmācību seminārus.

– Noslēdzot sarunu – lasīju, ka jūs arī gleznojat un rakstāt terapeitiskas pasakas. Kā nokļuvāt līdz šādām radošām izpausmēm?
– Pirms 12 gadiem atklāju, ka man ir dabas dots talants gleznot. Man ir labi gēni, laba izglītība un iedzimta inteliģence, ko dāvājuši mani vecāki. Sākumā gleznoju sava prieka pēc. Bet nu jau manas gleznas nonākušas izstādēs gan Latvijā, gan ārzemēs, un cilvēki tās vēlas arī savās mājās. Burvīgi!
Bet terapeitiskās pasakas radās jau ar noteiktu mērķi – atveseļot sabiedrību, uzlabot savstarpējās attiecības ģimenēs un rosināt vecākus radošā kopā būšanā ar bērniem. Grāmata „Dzīves krāsas pasakās” piedzīvojusi jau atkārtotu tirāžu. Top tulkojums angliski arī izdošanai ārpus Latvijas. Manuprāt, tieši šobrīd šī grāmata tik ļoti noder ģimenisko saišu stiprināšanai un dzīves vērtību pārvērtēšanai.

Skaidrojums

Rekonekcija – cilvēka biolauka savienošana ar Visuma enerģētisko lauku, kā rezultātā tiek iegūts balanss – optimāls veselības un līdzsvara stāvoklis, kas pierādīts DNS izmaiņu līmenī. Cilvēks tiek harmonizēts emocionāli, mentāli, fiziski un garīgi. Rekonekcijas sesija ilgst vidēji 30 minūtes. Kursā ieteicamas trīs sesijas. Rekonekcija neārstē slimības vai simptomus, bet iedarbojas uz visa organisma balansa atjaunošanu kopumā.

Personīgā rekonekcija – ļoti strukturēts, mērķēts un sinhronizēts rekonektīvo frekvenču enerģijas plūsmas process, kas saistīts ar ķermeņa meridiānu līnijām un punktiem, ar zemeslodes enerģētisko sistēmu un Visuma režģa tīklojumu. Personīgo rekonekciju veic tikai vienu reizi mūžā. Tā ne tikai atgriež optimālas veselības un līdzsvara stāvoklī, bet arī sekmē paredzētā dzīves ceļa un mērķu sasniegšanu. Personīgā rekonekcija ir iespaidīga pašrealizācijas iniciācija, transformācija, kas turpinās visu dzīvi. Tas ir sistemātisks, divās secīgās dienās sadalīts process (ar vienu miega ciklu pa vidu), kas katru dienu ilgst vidēji stundu. Personīgā rekonekcija parasti ir apzināts nākamais solis (ar iekšēju nepieciešamību to darīt) pēc rekonekcijas sesijām.ATSAUKSMES – par rekonekcijas sesijās piedzīvoto

Dr. med. Egita Senakola, RSU Zobu terapijas un mutes veselības katedras asociētā profesore, Zobu higiēnistu akadēmiskās skolas vadītāja
Reizēm ir svarīgi ļauties viedai neziņai
Ceļu sevis izzināšanā un pieņemšanā uzsāku jau sen. Tas mani vedis caur dažādām garīgām tehnikām, piemēram: Transcendentālā meditācija, Reiki II pakāpe, Kristīgā meditācija.
Esmu izbaudījusi daudzus rekonektīvās dziedniecības seansus, arī Personīgo rekonekciju. Galvenais ir neko negaidīt, bet ļauties… Visuma gudrība noteiks šo procesu. Atceros, ka pirmajā reizē pēc Personīgās rekonekcijas, uzsākot pašdziedināšanos un pilnībā atslābinoties, sajutu, kā šī jaudīgā enerģija pamazām ierodas un lēnām pārņem mani visu. Tas bija satriecoši līdz asarām, tāda absolūta Mīlestības sajūta. Seansu laikā mēdz būt dažādas sajūtas: izteikts siltums visā ķermenī, prieka un skumju asaras, ķermeņa kustības. Pati brīnišķīgākā ir sajūta, kad tu it kā pazūdi tukšumā un sajūties vienots, jo viss ir vienots. Patreizējā situācijā tas ir jo sevišķi svarīgi – neieslīgt bailēs, tik ļoti nekontrolēt sevi un reizēm vienkārši ļauties viedai neziņai.

Ilze Šmite Pļaviņa 
Dzīve Pirms un Pēc Rekonekcijas
Iedalu: mana dzīve pirms Rekonekcijas/pēc tās. Iepriekš dzīvoju atbilstoši laikmetam. Guvu pieredzi no ģimenes, sabiedrības, draugiem, radiem, kolēģiem un visas pārējās vides. Biju pieņēmusi, ka es kā sieviete visu varu pati, ka esmu stipra gan morāli, gan arī fiziski, ja vajag. Taču tad dzīve mani aizveda pie Ditas uz rekonekcijas seansu.
Pirmais seanss: kad domas pazuda, sākās sapnis ar acīm ciet, tikai ar apziņu, ka esmu nomodā. Redzu sirmu vīrieti, pēc sajūtām – mans vecaistēvs. Viss plūst, nāk nākamā sajūta, pēkšņi redzu dažādas krāsas plūstam un mainoties. Pēc seansa mazliet reibst galva. Sajūta kā pēc SPA procedūras – viegla un mierīga.
Otrais: guļu uz kušetes un sajūtu fizisku, mazliet nepatīkamu sajūtu labajā plecā. Sajūta, ka kāds to spiež, mazliet pat lauž. Manas plaukstas vērstas uz leju, bet ir sajūta, ka – uz augšu. Tālāk jau krāsas, maigas un plūstošas – no vieņa toņa pāriet citā. Pēc seansa jutos enerģijas pilna. Gatava skriet maratonu, smaids pa visu seju.
Trešais: gandrīz uzreiz, kā aizvēru acis, mans ķermenis sāka vīties, griezties uz vienu pusi. Sajūta, ka esmu saritinājusies uz vienu pusi spirālē. Gribas pieturēties pie kušetes, lai nenokrītu. Viss vijas un kustas, līdz vīšanās apstājas. Seko Ditas vieglais pieskāriens un seansa beigas.
Pēc seansiem radās jautājumi vairāku dienu garumā. Kas man tagad jādara? Kur jāiet? Ko iesākt ar piedzīvoto? Pēc nedēļas jautājumi pazuda. Dažas lietas, ko iepriekš darīju nelabprāt, saņemties darīt bija vēl grūtāk. Bet vairs par to neuztraucos. Biju kļuvusi rāma, mierīga, harmoniska. Sapratu, ka notikumi pasaulē, valstī, ģimenē vairs neietekmē manu noskaņojumu. Bērni izrāda pastiprinātu mīļumu, vairāk uzticas, saka “es mīlu tevi”. Vīrs neizpratnē – kā cilvēks var kļūt tik harmonisks un vieds tik īsā laikā? Beidzot sāku apzināties, kas esmu, ko un kā vēlos savā dzīvē. 
Pēc diviem mēnešiem nolēmu iziet arī Personīgo rekonekciju. Jau otrā seansa laikā jutos tik laimīga un mīlestības pilna – ar vēlmi apskaut un samīļot visu pasauli. Gaišais stars, kas seansa sākumā ienāca caur vīziju/sapni, lēnām palika blāvāks, līdz izgāja no manis. Pēc seansa laimes sajūta turpinājās. Sāka birt asaras. Ar Ditu apskāvāmies, noslaucījām asaras un priecājāmies par piedzīvoto mirkli.
Secinājums: mans ķermenis ir tas pats, bet tas, kas ir iekšā, ir pavisam kas cits. Tagad visu daru citādāk: braucu ar mašīnu, eju, skatos, domāju un uztveru visu citādāk. Gribas visus samīļot. Gribas aizbraukt pie cilvēkiem, ar kuriem neesam sapratušies līdz šim, kuriem esmu nodarījusi pāri, gribas paprasīt piedošanu un samīļot. Ir tik patīkami just brīvību no aizvainojumiem, pāri darījumiem un visa, kas bijis. Dažādas personīgās lietas sakārtojušās pašas no sevis. Cik savādi – viss, ko mācēju, vairs nemāku. Esmu piedzīvojusi nevis jaunas dzīves sākumu, bet citu dzīvi, kur man iedotas tikai atmiņas no iepriekšējās.

Simona Trumpe 
Visums dod jaunas iespējas
Esmu studējusi psiholoģiju. 7 gadus nodarbojos arī ar enerģētisko un garīgo praksi Reiki. Rekonekcija manā dzīvē uz palikšanu ienāca pirms gada. Man tas ir jaunas esības stāvoklis, kas attīsta vēl neiepazītas maņas un uztveres. Palīdzība, kā jaudīgi sakārtot lietas un sevi enerģētiskajā plānā, kas nes līdzi izmaiņas arī fiziskajā dzīvē. 
Rekonekcijas sesiju laikā piedzīvoju ķermenī gan siltumu, gan aukstumu, ņirboņu rokās, kājās, it kā kāds mani no iekšpuses iztīrītu smalkā veidā – ar virpuļojošu kustību. Sākumā bija grūti atslābināt prātu un atbrīvot domas, taču vēlāk tās pazuda. Ieguvu ļoti lielu, paliekošu iekšēja miera sajūtu.
Katra cilvēka dzīvei ir kāds mērķis, kāds īpašs talants, ar ko esam šeit atnākuši un ko varam dāvāt citiem, taču nereti dažādās dzīves krustcelēs nomaldāmies. Personīgās rekonekcijas sesijas laikā piedzīvotais ir īpaši spilgts. Bija vieglums ķermenī. Garīgie pārdzīvojumi. Dažādu krāsu vizualizāciju papildināja fiziskas un citas vārdiem neaprakstāmas, agrāk nebijušas sajūtas (ārpusķermeņa pieredze, fiziska saskaršanās un saplūšana ar milzīgu enerģijas vilni). Bija skaidrs, ka tiek saņemta informācija un Visums dod jaunas iespējas, un tikai mūsu pašu ziņā ir – izmantot tās vai nē.


* * * * * * * * *


Intervija LR1 “Monopols” 2020. gada 3. aprīlī* * * * * * * * * *

          Copyright © 2021, Izstrādātajs WebSoft.lv